Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kagańce dla psa

( ilość produktów: 42 )

Kaganiec dla psa podobnie jak obroża i smycz wchodzi w skład podstawowego wyposażenia naszych czworonożnych pupili. Niezależnie od rasy, wielkości czy usposobienia psa, kaganiec powinien znaleźć się w każdym domu, w którym znajduje się pies.

Chodź ten element wzbudza wiele kontrowersji to właściciele dużych psów ras, w szczególności obronnych zobowiązani są do tego by zwierzę spacerujące poza miejscem zamieszkania nosiło kaganiec. Co więcej, odnoszą się do tego aktualnie obowiązujące przepisy prawa, które nakazują wyposażenie psa w kaganiec. Jego głównym zadaniem jest ochrona osób trzecich przed przypadkowym ugryzieniem. Pamiętaj, że psy różnie reagują na duże skupiska ludzi, nigdy nie możemy być pewni tego jak zachowają się w stłoczonych miejscach np. na mieście, w parku, na placu zabaw itp.

W sklepie dostępnych jest kilkanaście modeli kagańców, wykonanych z bezpiecznych i trwałych materiałów. Przed zakupem koniecznie sprawdź wymiary pyska swojego pupila, ułatwi Ci do wybór odpowiedniego rozmiaru kagańca.

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 11 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-07-03
Zgodne z opisem, szybka dostawa
2021-03-21
Sprawnie;)
pixel