Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria dla gryzoni

( ilość produktów: 31 )

Akcesoria dla gryzoni – potrzeba czy zbędny dodatek?

Akcesoria dla małych zwierząt są bardzo różne i mają wiele zastosowań. Do tej kategorii możemy zaliczyć klatki, podłoża do klatek, zabawki, legowiska, kosmetyki, naczynia, transportery, kosmetyki.

Ważnymi elementem każdej klatki jest strefa ciszy. Małe gryzonie są bardzo wrażliwe na hałasy i wtedy potrzebują wyciszenia i odpoczynku. Stąd buduje się w klatce zakamarki czy domki, aby zapewnić zwierzakowi jak największy komfort.

Podłoże do klatek również ma wiele odmian. Może być to zarówno żwirek drewniany, jak i siano czy ściółka. Warto wybrać naturalne podkłady, które nie uczulają i nie zawierają toksycznych i niebezpiecznych dla zdrowia zwierzęcia składników.

Czasem zdarza nam się podróżować ze zwierzakami, zwłaszcza tymi najmniejszymi. Idealnym rozwiązaniem będą tu specjalnie przystosowane transportery, posiadające różne wyposażenia i dopasowane wielkością do rozmiarów gryzonia. Niektóre transportery posiadają wbudowane tunele lub podesty do zabawy lub pod legowisko dla naszego pupila. Znając nasze zwierzę, doskonale poradzimy sobie z wyborem idealnego przenośnego domku.

W MarketZwierzaka.pl znajdziecie różnego rodzaju domki i legowiska dla gryzoni. Do tej kategorii należą tunele, schodki, kołowrotki, domki, podesty czy huśtawki. Takie zabawy dbają o zachowanie odpowiedniej aktywności zwierzaka, utrzymania go w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.

Klatki zawsze wyposażone są w miseczki i poidełka dla gryzoni. Miski mogą być plastikowe, silikonowe lub cięższe, metalowe. Te ostatnie nie przesuwają się, zapobiegając wysypywania się pokarmu na podłoże i zabrudzeniom klatki. Poidełka występują w formie miseczek na wodę lub podwieszanych rurek, dzięki czemu unikniemy zanieczyszczeniom.

Ważne, aby zapewnić gryzoniom maksymalny komfort, wyposażając klatkę w niezbędne akcesoria.

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 11 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-16
Bardzo fachowa i szybka obsługa
2021-04-29
Szybka realizacja, świetnie zapakowane, przyjemne wygodne zakupy.
pixel